Nasi ósmoklasiści pożegnali dziś swoją wychowawczynię, grono pedagogiczne, dyrekcję oraz swoich szkolnych przyjaciół.
Wkroczyli wielkimi krokami w nowy etap życia.
Po akademii zostały wręczone nagrody książkowe dla wszystkich uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce.
W klasach wychowawcy pożegnali swoich uczniów, wręczając im świadectwa i życząc udanych wakacji.
Drodzy Uczniowie, wypoczywajcie i zbierajcie siły na nowy rok szkolny.
Widzimy się we wrześniu!