Aktualności

        • Ostatnia stacja czyli uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
          • Ostatnia stacja czyli uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.

             

            Nasi ósmoklasiści pożegnali dziś swoją wychowawczynię, grono pedagogiczne, dyrekcję oraz swoich szkolnych przyjaciół.

            Wkroczyli wielkimi krokami w nowy etap życia.

            Po akademii zostały wręczone nagrody książkowe dla wszystkich uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce.

            W klasach wychowawcy pożegnali swoich uczniów, wręczając im świadectwa i życząc udanych wakacji.

            Drodzy Uczniowie, wypoczywajcie i zbierajcie siły na nowy rok szkolny.

            Widzimy się we wrześniu!

        • Dzień Rodziny - 23 czerwca 2026 r.
          • Dzień Rodziny - 23 czerwca 2026 r.

             

            Ten wyjątkowy dla naszej społeczności dzień rozpoczęliśmy akademią, podczas której uczniowie wykonali dla rodziców szereg pokazów artystycznych.

            Odważni tatusiowie naszych uczniów również pokazali na co ich stać! Wystawili dla dzieci sztukę Jezioro Łabędzie w humorystycznej wersji, co sprawiło wszystkim wiele radości.

            Tego dnia uczniowie i rodzice mogli wziąć udział w warsztatach florystycznych, chemicznych, zabawie Familiada oraz Jaka to melodia?

            Jako że dzień ten przebiegał pod hasłem Piknik Rodzinny nie mogło zabraknąć kiełbaski z ogniska, waty cukrowej, popcornu i innych smakołyków.

        • Słodka nagroda
          • Słodka nagroda

            Nowość w naszej szkole: maszyna do waty cukrowej oraz gry na świetlicę "Brainbox Świat" i gra "Nie pękaj prosiaczku".

            Te wszystkie nagrody udało się zdobyć dzięki prężnie działającym zbiórkom elektrośmieci, a przede wszystkim dzieki pomocy ludzi dobrej woli, którzy włączyli się w nasze zbiórki. Z całego serca dziękujemy więc wszystkim, którzy wspierają nas w corocznych zbiórkach elektrośmieci. Jesteście wspaniali! Zapowiadamy też, że w następnym roku szkolnym również będą one przeprowadzane.

        • Adaptacja przyszłych przedszkolaków
          • Adaptacja przyszłych przedszkolaków

            Dzisiaj odbyły się zajęcia adaptacyjne. Dzieci wzięły udział w różnorodnych zabawach, których celem było zapoznanie ich z nowym miejscem, oraz stworzenie przyjaznej atmosfery.

            Podczas wspólnych aktywności uczestnicy mieli okazję poznać salę,oraz nawiązać pierwsze relacje z rówieśnikami.

            Zajęcia przebiegały w radosnej i spokojnej atmosferze

        • Wielki sukces naszych uczniów!
          • Wielki sukces naszych uczniów!

             

            Z ogromną dumą informujemy, że nasi uczniowie wspaniale reprezentowali Publiczną Szkołę Podstawową im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Anielowie podczas XXI OTWARTYCH MISTRZOSTW POLSKI KARATE TSUNAMI W WARSZAWIE .

            Olga wywalczyła:

            I miejsce w SZERMIERCE NA MIECZE

            I miejsce w SUMO- GRAPPLING

            I miejsce w NUNCHU – KUMITE

            Ignacy również zdobył:

            I miejsce w SZERMIERCE NA MIECZE

            I miejsce w SUMO- GRAPPLING

            II miejsce w MAKIWARA- KUMITE

            To efekt ciężkiej pracy, systematycznych treningów, wytrwałości oraz sportowej pasji. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszego zaangażowania, determinacji i ducha walki.

            Serdecznie gratulujemy naszym Mistrzom i życzymy kolejnych sukcesów na sportowej drodze! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

            Wyświetl mniej

        • Obchody 70-lecia OSP Władysławów
          • Obchody 70-lecia OSP Władysławów

            Dzisiaj nasza szkoła miała ogromny zaszczyt wziąć udział w uroczystych obchodach 70-lecia OSP Władysławów

            Ochotnicza Straż Pożarna Władysławów

            Z wielką radością mogliśmy stać się częścią tak ważnego wydarzenia.

            Przygotowany przez uczniów program artystyczny był wyrazem wdzięczności szacunku i uznania dla wszystkich strażaków.

            Dzisiejsze obchody były doskonałą okazją, by przypomnieć o szczególnych zasługach strażaków, bezinteresownej służbie, oraz odwadze.

            Jesteśmy dumni, że uczniowie naszej szkoły mogli swoim występem uświetnić ten wyjątkowy jubileusz. Była to dla nas nie tylko możliwość zaprezentowania talentów artystycznych, ale przede wszystkim okazja do wyrażenia szczerej wdzięczności za Wasz trud i zaangażowanie na rzecz naszej szkoły.

            Wszystkim strażakom OSP Władysławów składamy raz jeszcze serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu.